Indeks: 5900437011110

Marka: DR. OETKER

DROŻDŻE INSTANT 7 g - DR. OETKER

Drożdże suszone instant Dr. Oetkera to naturalne drożdże powodujące wyrastanie i spulchnianie wypieków. Dzięki specjalnej technologii suszenia, również przy dłuższym przechowywaniu zachowują pełne właściwości spulchniające.

Cena 1,99 zł
Więcej
Produkt dostępny

Indeks: 5904259100014

Marka: WODA REDOX

JONIZOWANA WODA ALKALICZNA REDOX pH 9,5 240 ml - WODA REDOX

Jest to odpowiedniej jakości woda, poddawana jonizacji alkalizującej, zgodnie z japońską technologią produkcji. W procesie tym z 1 litra takiej wody uzyskuje się 0,5 litra jonizowanej, alkalicznej wody, którą można uznać za ‘strukturowany alkaliczny wyciąg z wody’. W efekcie następują przemieszczenia w składzie mineralnym przez co część wody staje się...

Cena 3,41 zł
Więcej
Dostępny
Wszystkie bestsellery
Wszystkie nowe produkty
Soja
Soja | Ekologiczna żywność w niskich cenach

Soja

Soja to warzywo strączkowe. Soja ma wszechstronne zastosowanie w kuchni i przetwórstwie. m.in wytwarza się z niej napój sojowy, tofu, miso, a także makarony, kotlety sojowe, parówki i pasztety a nawet batony, budynie i wiele innych. Regularne spożywanie soi dostarcza naszemu organizmowi wysokowartościowe biologicznie białko oraz takie minerały jak potas, magnez, fosfor, wapń, żelazo oraz witaminy z grupy B.

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji
Aktywne filtry

Indeks: 5902605416628

Marka: BIO PLANET

SOJA BIO 1 kg - BIO PLANET

Ekologiczne ziarno soi to jeden z najpopularniejszych produktów azjatyckich. Doskonale sprawdza się jako dodatek do dań jednogarnkowych, zup, potraw warzywnych, warzywno-mięsnych, sałatek. Rozdrobniona jest idealna do potraw mącznych, past, kotletów. Ziarno soi zawiera wysoką zawartość białka, stanowi podstawę diety wegetariańskiej i wegańskiej.

Cena 11,67 zł Cena podstawowa 12,97 zł
Więcej
Dostępny