Wszystkie nowe produkty
Buteki filtrujące
Butelki filtrujące wodę - ekologiczne szklane butelki z filtrem bambusowym

Buteki filtrujące

Lekkie i poręczne butelki filtrujące wodę z kranu! 

Jest to ekologiczna alternatywa dla plastikowych butelek, które można dostać w sklepach. Składa się z filtra z węgla drzewnego oraz szczelnego korka, wykonanego w 100% z naturalnych materiałów. Butelka z filtrem węglowym ma pojemność 700 ml i zrobiono ją z Tritanu: jest więc nie tylko przyjazna dla środowiska, ale także jest wolna od BPA i BPS. Butelki te odporne są na robicie. Korek wykonany jest zbambusa.

Filtr z Bambusa:

W 100% naturalny bambusowy filtr usuwa chemikalia i zły zapach wody z kranu.

Działanie butelki filtrującej BU?

Naturalny filtr węglowy z bambusa aktywowany piecem. Używając tradycyjnej japońskiej metody, umieszczamy łodygi w piecu, aby przekształcić bambus w węgiel aktywny. Ten proces otwiera miliony małych porów w strukturze bambusa, aby wychwycić zanieczyszczenia z wody. Nieprzyjemne zapachy i chemikalia, takie jak chlor, są adsorbowane i zatrzymywane przez filtr. W tym samym czasie uwalniane są minerały, takie jak potas i magnez, aby nadać wodzie czysty i jedwabisty smak.

Naturalny materiał biodegradowalny ze zrównoważonych upraw. Bambus jest najszybciej rosnącą rośliną na świecie, dorasta do trzech stóp dziennie. Mocny, trwały i ze zrównoważonych upraw, idealny do butelek na wodę BU. Po zakończeniu używania filtra można go zmiażdżyć i zakopać w ogrodzie. Uwalnia składniki odżywcze do gleby, pomagając rosnąć roślinom.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz