Filtruj według

Cena

Cena

  • 0,00 zł - 87,00 zł

Certyfikat BIO

Certyfikat BIO

Produkt wegański

Produkt wegański

Produkt wegetariański

Produkt wegetariański

Indeks: 5900437011110

Marka: DR. OETKER

DROŻDŻE INSTANT 7 g - DR. OETKER

Drożdże suszone instant Dr. Oetkera to naturalne drożdże powodujące wyrastanie i spulchnianie wypieków. Dzięki specjalnej technologii suszenia, również przy dłuższym przechowywaniu zachowują pełne właściwości spulchniające.

Cena 1,99 zł
Więcej
Produkt dostępny

Indeks: 5904259100014

Marka: WODA REDOX

JONIZOWANA WODA ALKALICZNA REDOX pH 9,5 240 ml - WODA REDOX

Jest to odpowiedniej jakości woda, poddawana jonizacji alkalizującej, zgodnie z japońską technologią produkcji. W procesie tym z 1 litra takiej wody uzyskuje się 0,5 litra jonizowanej, alkalicznej wody, którą można uznać za ‘strukturowany alkaliczny wyciąg z wody’. W efekcie następują przemieszczenia w składzie mineralnym przez co część wody staje się...

Cena 3,41 zł
Więcej
Dostępny
Wszystkie bestsellery
Wszystkie nowe produkty
Kawy
Kawy w sklepie Zieniak24

Kawy

Nasze ekologiczne kawy zazwyczaj pochodzą od drobnych producentów. Ekologiczne kawy wyróżniają się aromatycznym profilem sensorycznym, jest półkwaśna i pełna. Zachęcamy do zakupu kaw z plantacji sprawiedliwego handlu, z certyfikatem Fair Trade - tylko dzięki określeniu godziwej ceny i płacy ludność uprawiająca ziemię w krajach rozwijających się może zostać wyzwolona, ​​tak aby nie była wykorzystywana, co pozwoli im stać się kluczowymi graczami we własnej przyszłości.

Jest 98 produktów.

Pokazano 1-39 z 98 pozycji
Aktywne filtry