Indeks: 5900437011110

Marka: DR. OETKER

DROŻDŻE INSTANT 7 g - DR. OETKER

Drożdże suszone instant Dr. Oetkera to naturalne drożdże powodujące wyrastanie i spulchnianie wypieków. Dzięki specjalnej technologii suszenia, również przy dłuższym przechowywaniu zachowują pełne właściwości spulchniające.

Cena 1,99 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: 5904259100014

Marka: WODA REDOX

JONIZOWANA WODA ALKALICZNA REDOX pH 9,5 240 ml - WODA REDOX

Jest to odpowiedniej jakości woda, poddawana jonizacji alkalizującej, zgodnie z japońską technologią produkcji. W procesie tym z 1 litra takiej wody uzyskuje się 0,5 litra jonizowanej, alkalicznej wody, którą można uznać za ‘strukturowany alkaliczny wyciąg z wody’. W efekcie następują przemieszczenia w składzie mineralnym przez co część wody staje się...

Cena 3,03 zł Cena podstawowa 3,29 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie bestsellery

Indeks: 5907804205271

Marka: ŁYSOŃ

MIÓD RZEPAKOWY 400 g - ŁYSOŃ

Charakterystyka produktu: kolor miodu rzepakowego to z reguły barwa kremowa lub delikatnie biała, miód pozyskiwany w momencie kwitnienia kwiatów rzepaku, z reguły jest to przełom kwietnia i maja

Cena 19,50 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie

Indeks: 4250382200123

Marka: KRAUTERHAUS SANCT BERNHARD

KONCENTRAT Z OMUŁKA ZIELONOWARGOWEGO 500 mg 170 kaps - KRAUTERHAUS SANCT BERNHARD

Kapsułki z koncentratem z omułka zielonowargowego zawierają wyciąg z małża zielonego (Perna canaliculus) o wyjątkowych właściwościach leczniczych. Działa przeciwzapalnie, przeciwbólowo, wspiera produkcję kolagenu i pozytywnie wpływa na stawy. Polecany zwłaszcza osobom cierpiącym na chorobę zwyrodnieniową stawów czy reumatoidalne zapalenie stawów.

Cena 66,90 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie
Wszystkie nowe produkty
  • Darmowa wysyłka od 150 zł

Lista produktów marki RABENHORST

Długa tradycja może mieć wiele zalet. Jedną z nich jest z pewnością możliwość zdobycia bogatego doświadczenia, co ułatwia skoncentrowanie się na naprawdę ważnych rzeczach. Dlatego w Rabenhorst podstawowe wartości, takie jak naturalność, zrównoważony rozwój i jakość, stanowią centrum wszystkich naszych codziennych działań.

Podstawową kompetencją specjalistów Rabenhorst jest ich wiedza na temat wszystkiego, co najlepsze w naturze, jej substancji czynnych i jak najlepiej wykorzystać je do zdrowego odżywiania. Najlepsze dla naszego dobrego samopoczucia - zebrane z natury. Wierny filozofii „wiedząc, co jest dla nas dobre”.

Aby to osiągnąć, eksperci Rabenhorst od dawna są stale zaangażowani we wspieranie i dalszy rozwój ruchu na rzecz uprawy czystych, naturalnych surowców i zapewniają, że są one następnie przetwarzane tak ostrożnie i delikatnie, jak to możliwe we własnym zakresie Rabenhorst tłocznia.

Rabenhorst zawarł swoje pierwsze umowy badawcze z Instytutem Organicznych Nauk Rolniczych Uniwersytetu Kassel już w 1969 roku. Dlatego już napędzał rozwój kontrolowanej uprawy organicznej na długo przed tym, zanim słowo „Bio” (organiczne) było nadal nieznane większość ludzi w Niemczech.

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Indeks: 4004191002122

Marka: RABENHORST

NEKTAR Z BORÓWKI BIO 750 ml - RABENHORST

Starannie wybrane, aromatyczne borówki przetwarzane są w naszej własnej tłoczni. Tutaj powstaje nieporównywalny, pyszny nektar organiczny, który przekonuje szczególnie wysoką zawartością owoców i doskonałą jakością. Borówki są dziś uprawiane na dużą skalę. W rezultacie są często duże i bardzo słodkie. Tylko soki jagodowe Rabenhorst mają typowy dla dzikiej...

Cena 28,90 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie