Lista produktów marki GRANORO

Założona w 1967 roku firma Granoro produkuje obecnie wysokiej jakości makarony w ponad 150 różnych kształtach oraz szeroką gamę produktów kojarzonych z najbardziej tradycyjnymi i autentycznymi włoskimi potrawami, takich jak podstawowe sosy, gotowe sosy do makaronu, przyprawy, ryż, rośliny strączkowe i oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia.

PRAGNIENIE WYTWARZANIA WŁOSKIEGO MAKARONU WYSOKIEJ JAKOŚCI JEST PODSTAWĄ I „POWOŁANIEM”, KTÓRE WYRÓŻNIŁO DZIAŁALNOŚĆ NA CAŁE ŻYCIE ATTILIO I JEGO RODZINĘ.

Zgodnie z celem firmy, jakim jest prawidłowa struktura procesów i zapewnienie stałej jakości makaronu i wszystkich produktów, Granoro uzyskało certyfikat ICEA, który poświadcza ekologiczną metodę produkcji wraz z ISO 22005: 2008, ISO 14001: 2004, EMAS , Certyfikaty BRC, IFS, FSSC 22000: 2011, KOSHER, HALAL i OHSAS 18001: 2007.

Dążenie do produkcji wysokiej jakości włoskiego makaronu jest podstawową zasadą i „powołaniem”, które wyróżniało całokształt twórczości Attilio i jego rodziny. Rodzina Mastromauro przez lata poczyniła znaczne inwestycje w maszyny i technologię, aby dotrzymać kroku czasom i zagwarantować jakość i ilość wszystkich swoich produktów.

Rodzinna tradycja wytwarzania makaronu Mastromauro w połączeniu z jakością produktu, duchem przedsiębiorczości, doświadczeniem i innowacjami umożliwiła Granoro poszerzenie asortymentu o wiele produktów tradycyjnej kuchni włoskiej i zdobycie pozycji znanej marki zarówno we Włoszech, jak i za granicą.

Pastificio Attilio Mastromauro Granoro S.r.l.  Granoro
Strada Provinciale 231 km. 35,100 - Corato (Bari)
Włochy

Jest 7 produktów.

Pokazano 1-7 z 7 pozycji