Wszystkie nowe produkty

Lista produktów marki ALCE NERO

Rolnicy ekologiczni od 1978 r

Jesteśmy marką ponad tysiąca ekologicznych rolników, pszczelarzy i przetwórców, którzy od lat 70. starają się zarówno we Włoszech, jak i za granicą, aby wytwarzać pyszne, zdrowe i pożywne jedzenie pochodzące z rolnictwa szanującego ziemię.

Od ponad trzydziestu lat podążamy drogą organiczną: poświęcamy się wytwarzaniu żywności pochodzącej z pól wolnych od chemikaliów i pestycydów. Te pola są utrzymywane i uprawiane codziennie z szacunkiem. Nasz styl rolniczy to połączenie umiejętnych metod, które są zgodne z porami roku, w połączeniu z radością odczuwaną z kwitnących zbiorów. Proces ten wymaga jednak również ciężkiej pracy i czekania, często przez długi czas.

Nasze produkty ekologiczne, których jest prawie trzysta, to proste i codzienne produkty spożywcze: makaron, ryż, pulpa pomidorowa i sosy, warzywa, rośliny strączkowe i purée zupy, ciastka i sok owocowy, przetwory owocowe i miód, a także napoje warzywne i linia produktów dla dzieci, która jest całkowicie poświęcona wczesnym dzieciństwu. Są to produkty, które nie straciły smaku. Zawsze czerpią przyjemność z spotykania się przy tym samym stole i dzielenia się owocami ziemi.

Produkty uprawiane i przetwarzane we Włoszech, a także nasze produkty ekologiczne pochodzące ze sprawiedliwego handlu - pyszne produkty spożywcze pochodzące od naszych partnerów produkujących w Ameryce Łacińskiej - obejmują kawę i herbatę, czekoladę i kakao, cukier trzcinowy i ryż Basmati.

Alce Nero S.p.A.
Via Palazzetti, 5c
40068 San Lazzaro di Savena (BO)Alce Nero
Italy
P.IVA 04345510376
Rea di BOLOGNA iscrizione n. 338223

Jest 110 produktów.

Pokazano 1-39 z 110 pozycji

Indeks: 8009004908482

Marka: ALCE NERO

OCET JABŁKOWY FILTROWANY BIO 500 ml - ALCE NERO

Ekologiczny, filtrowany ocet jabłkowy firmy Alce Nero posiada wiele wartościowych składników, takich jak: potas, magnez, wapń, miedź, żelazo, pektyny, witaminy z grupy B. Dzięki wysokiej zawartości składników odżywczych, produkt może stanowić świetną alternatywę dla sztucznych witamin i suplementów diety, a także poprawi smak potraw i idealnie nadaje się...

Cena 11,50 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: 8009004800205

Marka: ALCE NERO

MIÓD NEKTAROWY AKACJOWY BIO 400 g - ALCE NERO

Ekologiczny miód akacjowy charakteryzuje się niezwykłym, świeżym, kwiatowym aromatem i smakiem. Doskonale komponuje się z deserami, kremami lub jogurtem. Jest bardzo wrażliwy na wysokie temperatury, dlatego najlepiej spożywać go na zimno. Miód Alce Nero nie jest utrwalany termicznie. Produkt nieodpowiedni dla dzieci poniżej 12 miesiąca życia.

Cena 53,37 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: 8009004811522

Marka: ALCE NERO

MAKARON (KUKURYDZIANO - RYŻOWY) SPAGHETTI BEZGLUTENOWY BIO 250 g - ALCE NERO

Bezglutenowy makaron spaghetti Alce Nero jest produkowana wyłącznie z kukurydzy i ryżu uprawianych we Włoszech. Przepis został opracowany w celu osiągnięcia właściwej równowagi między smakami białej i żółtej kukurydzy i ryżu. Jego konsystencja po ugotowaniu jest doskonała, dzięki czemu zachowuje swój pierwotny kształt i aromatyczny smak. Specjalny proces...

Cena 8,61 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: 8009004810648

Marka: ALCE NERO

CIASTKA ORKISZOWE Z WITAMINĄ B1 DLA DZIECI BIO 250 g - ALCE NERO

Ciasteczka orkiszowe Alce Nero są wytwarzane przy użyciu orkiszu włoskiej, która ma wyraźny słodki smak i długą łodygę. Nasze herbatniki nie zawierają oleju palmowego i są słodzone sokiem jabłkowym i syropem ryżowym. Są wykonane z dodatkiem witaminy B1 i bez dodatków smakowych. Są wytwarzane w fabryce certyfikowanej zgodnie z prawem w zakresie produkcji...

Cena 14,27 zł
Więcej
Dostępny