Lista produktów marki VIVANI

Dobra czekolada to znacznie więcej niż tylko słodycze. To cenne dzieło sztuki. Nie jest po prostu produkowana, ale z miłością tworzona - poprzez inspirację i pasję. Podobnie jak malarz ostrożnie wybiera pędzle, farby i płótno, zupełnie jak sztuka czekolady. Każdy składnik jako odrobina koloru, specjalne pismo twórcy, perfekcyjna inscenizacja obiektu - wszystko to jest niezbędne, aby stworzyć dzieło sztuki o trwałym, pięknym efekcie. Sztuka, która łączy ludzi i sprawia, że ​​są szczęśliwi.

Od 2000 roku żyjemy naszą pasją do dobrej czekolady. To, co początkowo było małe, urosło do rangi popularnej na całym świecie marki czekolady, która oznacza zrównoważony rozwój i przyjemność artystyczną w ponad 50 krajach na całym świecie. Niezależnie od kultur, języków i preferencji, pragnienie czekolady jest zawsze wspólnym mianownikiem, który jednoczy koneserów z różnych zakątków ziemi.

Ecofinia GmbH Vivani
Diebrocker 17,
32051 Herford (Niemcy)

Jest 7 produktów.

Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Indeks: 4044889002966

Marka: VIVANI

CZEKOLADA WEGAŃSKA KLASYCZNA, KUWERTURA (NA NAPOJU RYŻOWYM) BIO 80 g - ICHOC (VIVANI)

Czekoladowy klasyk - teraz także „wegański”. 37% zawartości kakao i wszystkie inne delikatne składniki tworzą „mleczną czekoladę”, która dobrze smakuje każdemu. Ta tabliczka czekolady jest całkowicie wolna od produktów pochodzenia zwierzęcego i dlatego jest idealną czekoladową przekąską dla wegan. Dzięki wyrafinowanemu przepisowi słodyczy napoju ryżowego...

Cena 11,46 zł
Więcej
Obecnie brak na stanie

Indeks: 4044889002744

Marka: VIVANI

CZEKOLADA Z MIGDAŁAMI I KAWAŁKAMI POMARAŃCZY (NA NAPOJU RYŻOWYM) BIO 80 g - ICHOC (VIVANI)

Soczyste kawałki pomarańczy i prażonych migdałów pokrytych ryżem zawierającym kakao. Ta tabliczka czekolady jest idealną owocową przekąską czekoladową dla wegan. Dzięki wyrafinowanemu przepisowi słodyczy napoju ryżowego (czyli „mleka ryżowego”) trudno jest jej nie posmakować. To sprawia, że ​​jest to również pyszna dla nie-wegan!

Cena 11,46 zł
Więcej
Obecnie brak na stanie

Indeks: 4044889001068

Marka: VIVANI

CZEKOLADA BIAŁA Z CHRUPIĄCYM RYŻEM BIO 100 g - VIVANI

Masło kakaowe - bardzo drogi surowiec, który powinien stanowić znaczną część przepisu czekolady, szczególnie w przypadku białych czekoladek. Większość producentów tanich czekoladek kompensuje udział masła kakaowego tańszymi surowcami, takimi jak mleko w proszku i cukier, co ostatecznie prowadzi do utraty smaku. Czekolada ma słodszy smak, a szkliwo -...

Cena 10,50 zł
Więcej
Obecnie brak na stanie