Darmowa dostawa obejmuje zamówienia przedpłacone w kwocie od 200 zł (bez kosztów przesyłki) o wadze do 25 kg, wysyłane za pośrednictwem Paczkomaty InPost lub Kurier InPost.

 1. Dostawa Towarów jest ograniczona do obszaru Rzeczpospolitej Polskiej i odbywa się na adres wskazany przez Klienta w trakcie składania Zamówienia.
 2. Dostawa zamówionych Towarów na terytorium Polski odbywa się w wybrany przez Klienta sposób wysyłki: Kurierem DPD, Kurierem InPost, Paczkomaty InPost.
 3. Koszty dostawy na terenie Polski, wskazywane w momencie składania Zamówienia, wynoszą odpowiednio:
  a) Kurier DPD - od 15,99 zł przy zamówieniu z przedpłatą, od 20,99 zł za pobraniem;
  b) Kurier InPost - od 13,99 zł przy zamówieniu z przedpłatą, od 18,99 zł za pobraniem;
  c) Paczkomaty InPost - 11,99 zł przy zamówieniu z przedpłatą
  ;
  d) Paczka w Ruchu - 6,70 zł przy zamówieniu z przedpłatą do maksymalnej wagi 4 kg;
  e) Paczka w Ruchu - 8,60 zł przy zamówieniu z przedpłatą do maksymalnej wagi 10 kg;
  f) W indywidualnych przypadkach koszt dostawy może odbiegać od szacunkowego kosztu dostawy wskazywanego podczas procesu Zamówienia, o czym klient powinien zostać poinformowany mailowo lub telefonicznie przed rozpoczęciem realizacji Zamówienia. 
 4. Zamówienia realizowane są w ciągu 6 dni roboczych.
  a) Czas realizacji zamówienia jest to czas od zaksięgowania wpłaty do momentu wydania paczki kurierowi.
  b) Czas dostawy zamówienia jest to czas od wydania paczki kurierowi do pierwszej próby doręczenia paczki na wskazany przez klienta adres lub do wybranego przez klienta paczkomatu .
  c) Czar realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu.
  d) W przypadku, gdy realizacja zamówienia nie jest możliwa w czasie wskazanym w punkcie 5.3, klient zostanie o tym fakcie poinformowany.
 5. Klient, w przypadku zamówień przedpłaconych wysyłanych kurierem InPost, zostaje zwolniony z opłat, o których mowa w punkcie 3, jeśli wartość jego zamówienia nieuwzględniająca kosztów wysyłki przekroczy lub będzie równa kwocie 200 zł oraz łączna waga zamówionych produktów nie przekroczy 25 kg.
 6. Nie ma możliwości wstrzymywania realizacji zamówienia lub wysyłania przedmiotu zamówienia w innym terminie niż wskazany w niniejszym regulaminie.
 7. W przypadku gdy nie uda się zrealizować dostawy przez wybrany przez Klienta sposób dostawy, zostanie on o tym poinformowany telefonicznie lub mailowo.