Kim jesteśmy?

Nasz zespół tworzą wykwalifikowani eksperci, każdego dnia gotowi służyć niezbędną radą i wsparciem przy wyborze interesujących Was produktów. Od wielu lat działamy w branży spożywczej, posiadając przy tym wieloletnie doświadczenie w obsłudze klienta. Chcemy, aby nasi klienci wiedzieli, że jesteśmy tu dla nich, stale gotowi słuchać Waszych potrzeb, nieustannie pracując nad jakością naszych usług. Każdego dnia poszerzamy naszą ofertę produktową, tak aby spełniać Wasze oczekiwania.

Co oferujemy?

W naszym internetowym sklepie ekologicznym możecie Państwo zaopatrzyć się kompleksowo – od produktów żywnościowych, po kosmetyki, suplementy diety, środki czystości, aż po akcesoria kuchenne i łazienkowe. Naszą ofertę produktową budujemy świadomie, oferując jedynie najwyższej jakości produkty ekologiczne od sprawdzonych dostawców. Chcemy mieć pewność, że kupujecie Państwo produkty najwyższej jakości, z certyfikowanych upraw, o krótkich i prostych składach, pozbawionych wszelkiej „chemii”.

Cel

Nasz ekologiczny sklep internetowy powstał z myślą o wszystkich tych, którzy cenią sobie zdrowy tryb życia, stawiając na zdrowe i naturalne produkty. Nasza oferta produktowa skierowana jest do tych klientów, którzy stawiają na zdrowe odżywianie w oparciu o zbilansowaną dietę bogatą w pełnowartościowąnaturalną żywność, fanów naturalnych kosmetyków o prostych składach oraz wszystkich tych, którzy dbając o czystość swoich domów, wybierając produkty czyszczące pozbawione niekorzystnych składników chemicznych i konserwantów.

Wizja

Nasz bio sklep internetowy Zieleniak24 powstał z pasji do natury oraz chęci dzielenia się nią z innymi. Chcemy, aby nasi klienci podobnie jak i my upodobali sobie świadomy i ekologiczny styl życia, pozytywnie wpływający na jakość ich życia oraz środowisko. Wiemy, że taka postawa pozwala kształtować postawę pełną szacunku i troski nie tylko o własne ciało, lecz także naszą planetę. Chcemy, aby każdy z Was miał nawyk zwracania uwagi na jakość i skład produktów, tak aby używane na co dzień produkty były przyjazne dla naszego organizmu. Zdrowe życie zaczyna się bowiem od świadomego kształtowania dobrych nawyków. Nasz sklep z naturalnymi produktami ma zaspokajać wszelkie potrzeby konsumentów związane z zapotrzebowaniem na produkty ekologiczne, trudno dostępne w sklepach stacjonarnych. Oferowane przez nas produkty mają być nie tylko zdrowe, wysokojakościowe, lecz także korzystne cenowo

Misja

Naszą misją jest kształtowanie zdrowych nawyków żywieniowych, poprzez proponowanie ekologicznych zamienników znanych, i codziennie używanych produktów. Klienci Zieleniak24 mogą znaleźć w naszym bio sklepie internetowym produkty wspomagające utrzymanie zdrowia własnego oraz ich najbliższych.
Bez względu na to, czy jesteś aktywny fizycznie, czy posiadasz przewlekłe choroby, czy może  zmagasz się z różnego rodzaju nietolerancjami pokarmowymi, czy też prowadzisz stresujący tryb życia – w naszym eko sklepie znajdziesz odpowiednią dla siebie gamę produktów. W naszej ofercie produktowej znajdują się produkty pro-zdrowotne, łagodne dla organizmu, pozwalające utrzymać zdrową dietę, a także wspomóc stosowaną aktywność fizyczną. Wśród naszych produktów znajdziecie także Państwo żywność wysoko proteinową, bezglutenową, wegańską lub wegetariańską oraz produkty przeznaczone dla dzieci. Naszą misją jest proponowanie takich produktów, które pozytywnie wpłyną na samopoczucie oraz prawidłowe funkcjonowanie organizmu i ciała bez względu na prowadzony tryb życia.

Nasze działania

Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby wartościowe i ekologiczne produkty o naturalnych składnikach były tuż na wyciągnięcie Waszej ręki. Codziennie poszerzamy nasz asortyment o produkty z różnorodnych kategorii, m. in. z zakresu żywności ekologicznej, superfoods, kosmetyków naturalnych oraz środków czystości i akcesoriów.
W naszej ofercie posiadamy zarówno produkty polskich marek, jak i sprawdzonych zagranicznych producentów. Staramy się, aby pośród naszego asortymentu każdy znalazł coś dla siebie. W naszej ofercie produktowej zamieszczamy produkty skierowane do osób dbających o zdrowy tryb życia, sportowców, diabetyków, osób spożywających produkty bezglutenowe, a także wszystkich tych, którzy zmagają się z różnego rodzaju alergiami pokarmowymi i skórnymi

Poznaj nas i bądź bliżej 

Z naszą ofertę produktową Zieleniak24 możecie Państwo zapoznać się na naszej stronie firmowej, Facebooku i Instagramie. Zachęcamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych.